× صفحه اصلی پروژه ها درباره درباره ما تجهیزات لیست تمام پروژه ها تضمین کیفیت تقدیرنامه ها رتبه بندی تماس با ما
spin-svg
مجموعه فرهنگی ورزشی گاز استان کرمان
مجموعه فرهنگی ورزشی گاز استان کرمان

کاربری پروژه : تأمین مکان مناسب برای برگزاری مسابقات ورزشی با استانداردهای کشوری و امکانات و تجهیزات پیشرفته و قابلیت اسکان ورزشکاران و همچنین برگزاری اجلاس و کنفرانس¬های فرهنگی در سالن کنفرانس در سطح پرسنل شرکت ملی گاز و شرکت نفت و نیز در سطوح کشوری انگیزه اصلی ساخت پروژه مجموعه فرهنگی ورزشی شرکت گاز استان کرمان می باشد.

پروژه مجموعه فرهنگی ورزشی شرکت گاز استان کرمان با مساحتی بالغ بر 386/19 متر مربع و قابلیت برگزاری مسابقات در کلیه رشته¬های ورزشی (اعم از ورزشهای توپی، آبی، سالنی) و امکانات رفاهی اقامتی و همچنین قابلیت برگزاری اجلاس در سالن کنفرانس، از جایگاه ویژه¬ای برخوردار است.

کارفرما: شرکت گازاستان کرمان

رسته کاری پروژه: Civil, mechanical, HVAC, piping, electrical
مدت زمان قرارداد: 24 ماه
موقعیت: کرمان، 19386مترمربع زیربنا
ویژگی های خاص پروژه: پروژه با مساحتی حدود 19386 مترمربع زیربنا احداث شده است که شامل دو مجموعه مجزای سالن ورزش های توپی و مجموعه فرهنگی ورزشی می باشد که مجموعه سالن ورزش های توپی دربرگیرنده سالن توپی با گنجایش 650 نفر تماشاچی، بولینگ، سالن تیراندازی، مجموعه اداری و ... است.

مجموعه فرهنگی ورزشی شرکت گاز استان کرمان در چهار طبقه شامل پارکینگ، آشپزخانه و رستوران، استخر، سالن¬های کشتی، بدن سازی، تکواندو، ژیمناستیک، پینگ پنگ، بیلیارد، شطرنج، مجموعه آمفی تئاتر، کلاس های آموزشی ، زونهای اقامتی و سالن چند منظوره است.در هر دو مجموعه فوق¬الذکر ، پیشرفته-ترین سیستم¬های تهویه مطبوع به کار رفته شده است. سیستم صاعقه گیر، اعلام و اطفای حریق، چیلرهای جذبی، دیزل ژنراتورهای برق اضطراری، دستگاه های هوارسان و فن کویل برای مجموعه در نظر گرفته شده است.

این امکانات نیز و فضای مناسب ، فضاهای اقامتی ، جایگاه خبرنگاران و سیستم صوتی و تصویری پیشرفته ، قابلیت¬های بالای پروژه را در برگزاری مسابقات و همایش¬ها به رخ می کشد.


موقعیت: کرمان

مجموع زیربنا: 19386 متر مربع

مدت زمان اولیه پیمان: 24 ماه

وضعیت پروژه: تکمیل شدهارگ تجاری تجریش
ارگ تجاری تجریش

تهران، میدان تجریش

Shahab Commercial Complex - Mellat 1
مجتمع تجاری اداری شهاب-ملت1

تهران، خیابان استاد معین

مرکز همایش های برج میلاد
سالن همایش های برج میلاد

تهران، مجموعه برج میلاد

SAPCO Sports Buildings and Restaurants
مجموعه ورزشی ساپکو

تهران، جاده مخصوص کرج